Hülya Wedding, kuruluşumuz bir aile şirketi olup, ülkemizde organizasyon sektörünün oluşmasında büyük katkı sağlamıştır.  1996 yılında süsleme ile başlayan sektörü, ilerleyen zamanlarda bir organizasyon anlayışına dönüştürüp siz müşterimize organizasyon alanında hizmet sağlamaktadır. Düğün ve kurumsal davetleriyle ilgili her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Günümüzün hızla değişen yeniliklerine ayak uydurarak müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedeflemektedir.

 

Her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, siz değerli müşterilerimiz için her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan davet mekanlarını ve yenilikleri sizler için araştırarak, işini kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız…

 

 Tek kişilik VIP organizasyonlardan, 10.000 kişilik yemekli organizasyonlarına, düğün, nişan, söz, kına, sünnet, doğum günü ve özel davet organizasyonlarına kadar hizmet vermekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere, ülkemizin her ilinde hizmet verebilmekteyiz. Yurtdışında Romanya ve Irak Erbil'de de davetler vermiş olmanın tecrübesiyle, konuklarına yurtdışında da keyifli davetler yaşatmayı sağlamaktayız. Başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaktayız.