ATAŞEHİR GRAND SHERATON OTEL/2017

Şinasi Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan vekili İsmail Cem Alican ve Nergiz Alican çiftinin çocukları Neval & Cenk Alican en mutlu günlerini bizimle paylaştılar.

Ataşehir Grand Sheraton Otel’de yaklaşık 350 davetlinin katıldığı düğün töreninde salon detaylarında sadelik ve şıklığın hâkim olduğu, Annemiz Nergis Hanım ve Gelinimiz Neval Hanım’ın zarif tercihleri ve profesyonel dokunuşlarımız ile muhteşem bir geceye imza atıldı.

Görkemli Düğünümüzün Sabahında Gelinimizin Evinden alınışı Saksafon, Trompet, Davul Show eşliğinde olması

https://youtu.be/SiNCxlMDxgs, Kemancı kızlar ve yoğun alkış eşliğinde muhteşem bir şekilde Balo salonuna girişleri ile davetimiz başladı.

Düğünlerin vazgeçilmez parçası olan Dean Martin’in That’s Amore şarkısı eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdiler.

Pasta Çıkışının Balkan Bando şovu eşliğinde gerçekleşen düğünümüzde, çiftimiz dans ederek Pastalarını kestiler ve sahne kalabalığını artıran davetliler eşliğinde eğlenmeye devam ettiler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde after party ile devam eden düğünümüz gelinimizin çiçeği, sahne de kapmak için bekleyen arkadaşlarına, fırlatmasıyla gece sonuna yaklaşıldı ve Hülya Wedding Osman Aktaş’a Gelin ve Damadımız teşekkür için video kamera önüne geçtiler.

https://youtu.be/vgCMnEwGfOQ Aynı şekilde anne ve babalarda kamera önünde memnuniyetlerini dile getirdiler.

https://youtu.be/qSe5K8aUAB0

Böyle güzel bir davete imza atmanın haklı gururuyla ekipçe mutluyuz…

Değerli çiftimize ve ailelerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. :)

***

DEDEMAN OTEL/2017

Büşra Açıkoğlu & Gökhan Gümüştaş çiftimiz Dedeman Otel’de gerçekleşen nikâh töreni ile dünya evine girdi.

Çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu nikâh töreninde Kübalı Grubumuzun Havana’dan esintiler sunarak konuklara keyifli anlar yaşattılar. 

https://youtu.be/nd4XCJi2VNs


Çiftimizin alkışlar eşliğinde giriş yaptıkları salona, muhteşem evetler sonunda dj’mizin hareketli parçaları salonu coşturdu.


Pasta kesimini Balkan Bando eşliğinde gerçekleştiren çiftimiz, konuklarında katılımıyla birlikte eğlenceli anların tadını çıkardıkları gecenin sonu Osman Aktaş ve Hülya Wedding ile değerli düşüncelerini paylaşarak sona erdi. https://youtu.be/f35ehR9K7bU

   

***
 

YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ/2017

11 Şubat 2017 tarihinde; Elda TUNCAY  & Mehmet BALIN çiftinin Yeşilyurt Spor kulübünde gerçekleştirdiğimiz yılın mükemmel düğünleri arasına girmeye aday olacak davetimizi gerçekleştirdik.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun katılımı ve değerli şahitler huzurunda gerçekleştirilen nikah töreni ile dünya evine giren çiftimiz,  volkanlar ve Dj ekibimizin Show gösterisiyle eğlenceli dakikalar yaşadılar.
https://youtu.be/PhTCA-KKNVc

Elda ve Mehmet çiftinin zarif tercihleri ve profesyonel dokunuşlarımız ile muhteşem bir geceye imza atıldı. Salonumuzu; çiçeklerde pudra renk ve tonlarını kullandığımız, masalarda gece sonuna kadar yanan mumlarımız ve fenerler ile detaylandırdık…

Dekorasyon bir parçası olan Led Dj kabini kullandığımız gecede, her ritme ve müziğe uygun görsel Showlar yer aldı. Eğlenceli dakikalar yaşanırken çiftimize sürpriz yapan yakın dostları konuk sanatçı Burhan TÜZER sahne aldı.

Pasta kesiminden önce yine çiftimiz için özel olarak hazırlanan ZENNE, sahne gösterisiyle eğlenceye renk kattı.

Sahneden ayrılmak istemeyen çiftimiz,  gece sonuna yaklaşırken misafirler ile birlikte İzmir Marşı’nı söyleyerek geceyi unutulmaz bir an ile sonlandırdılar. Ailemize katılan ve bizi tercih eden Elda & Mehmet BALIN çiftimiz gece sonunda duygularını bizlere yansıttılar.
https://youtu.be/GaW1N_kfPtc

Çiftimize Ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

                                                             ***

SUADA/2016

‘Acun Medya’  Medya Direktörü Kerem Gürel Su Ada’da düzenlenen tören ile Özlem Ger ile hayatlarını birleştirdi.

Hülya Wedding ailesi olarak bütün çiftlerimizin kendilerinden biri olarak, aile yaklaşımı ile yanlarında olduğumuzun bir göstergesi olarak değerli çiftimizin Osman Aktaş kamerasına vermiş olduğu samimi ön teşekkür ile davetimiz başladı.  https://youtu.be/dadG-yZiuDs

350 davetlinin katıldığı düğün törenine, mekânı muhteşem seçimler eşliğinde rüya gibi bir mekâna dönüştürmenin çiftimiz de yarattığı heyecan görülmeye değerdi.

Eğlencenin ışık Showları ile birleşerek görsel bir şölene dönüşmesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmesine, davetimizin afterparty ile birleşerek, eğlencenin katlanarak devam etmesini sağladı.

Davetimizin sonuna gelindiğinde çiftimiz Hülya Wedding’i seçmenin mutluluğunu Osman Aktaş kamerası ile paylaştılar. https://youtu.be/RRdX2XSAz8I

Değerli çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

***

RİTZ CARLTON OTEL/2016

Prof. Dr. Arif Verimli & Aydan Verimli çiftinin çocukları Aras Verimli görkemli bir törenle Özlem Diken ile hayatını birleştirdi.

İş, sanat ve eğlence dünyasını buluşturan, yaklaşık 500 davetlinin hazır bulunduğu bu mutlu gecede, her bir detayına kadar özenle hazırladığımız salonumuz konukların şıklıkları ile bir araya gelerek görkemli bir gecenin oluşmasına neden oldu.

https://youtu.be/CNX6EcvBgIc

Sevilen sunucu Müge Anlı’nın da nikâh şahitliği yaptığı gecede, sanatçı Cenk Eren’in çiftimiz ile yaptığı Davul Show keyifli ve eğlence dolu anlar yaşanmasına neden oldu. https://youtu.be/qyFA-DBqde4

Her organizasyonda eğlencenin ön plana çıkması için detaylara önem verdiğimizin bir kanıtı olarak, değerli anne ve babamızın; başta Osman Aktaş olmak üzere ekibimiz için güzel dilekleri ile son bulan gecede https://youtu.be/UbmqLddTwik çiftimize ve değerli büyüklerine mutluluklar diliyoruz.

    

***

WYNDHAM GRAND OTEL/2016

Oyuncu, sosyolog ve köşe yazarı Sibel Yabacıoğlu, Alt Yapılar ve Milli Futbol Takımı Antrenörü Bülent Akyıldız ile Wyndham Grand İstanbul Euro Hotel’de yaklaşık 300 kişinin katıldığı muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin de bulunduğu davette Petek Dinçöz, Perihan Akın ve Cengiz Kurtoğlu çiftimizin nikâh şahitliğini üstlendiler.

Çiftimiz mehteran takımı eşliğinde salona görkemli giriş yaparak konukları selamladı ve ilk danslarını gerçekleştirdi.

Müzik eşliğinde pasta kesimini gerçekleştiren çiftimiz, hareketli parçalar eşliğinde konuklarında katılması ile birlikte eğlenceli anlara tanık oldular. Hülya Wedding ailesi ile çalışmanın ne kadar mutlu bir karar olduğunu çiftimiz Osman Aktaş kamerasına dile getirdi.

https://youtu.be/ZaaqsvATdOw

Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

***

CVK PARK BOSPHORUS / 2016

27 Ağustos 2016 tarihinde Melis Yener & Savaş Acar çifti CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleşen törenle dünya evine girdi.

Çigan ekibimizin hoş nağmeleri eşliğinde konuklarımızın karşılandığı, beyaz orkidelerin eşsiz güzelliğiyle hazırlanmış salonumuz, çiftimizin nikâhları kıyılmak üzere hazırdı.

Çiftimizin yörelerine ait ezgiler eşliğinde davetlilerin eğlendiği, eğlenceye davul çalarak renk kattıkları gecede, ilerleyen saatlerde perküsyon ve saksafon show ile after partye dönüştü.

Ailemize katılan ve bizi tercih eden Melis & Savaş Acar çiftimiz gece sonunda duygularını bizlerle paylaştılar. 
https://youtu.be/cooZM-U-RQM

Değerli çiftimize ve ailelerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
                                                         ***
ADİLE SULTAN SARAYI / 2015

Siyasetin önde gelen isimlerinden Hüseyin Avni Sipahi 25 Mayıs 2015 tarihinde Adile Sultan Sarayı’nda dillere destan bir düğün töreni ile oğlu Can Sipahi’yi evlendirdi.

Düğün töreninden bir gün önce halka açık 11 bin kişinin katıldığı Nikâh töreni sonrası; iş, sanat, siyaset dünyasından çok sayıda ismin katıldığı davette karşılamadaki kostüm detaylarından, hediyelik ikramı detaylarına kadar Barok Dönemi izleri hâkimdi.

Sibel Can ve Serdar Ortaç’ın da sahne aldığı gecede misafirler unutulmaz bir gece yaşadı.

Ailemize katılan ve bizi tercih eden çiftimizin anne babası Hüseyin Avni Sipahi & Emine Sipahi gece sonunda duygularını bize yansıttılar. 
https://youtu.be/pRldLSi3Qa4                                                

                                                                                                      ***

KÜÇÜKSU KASRI / 2015

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 8 Ağustos 2015 tarihinde Küçüksu Kasrı’nda gerçekleştirdiği davet ile oğlunu evlendirdi.

Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal’ın şahitler ve misafirler huzurunda nikâh kıyma işlemini gerçekleştirdikten sonra, Kuran-ı Kerim tilaveti ve tasavvuf ekibinin sahne almasıyla birlikte gecemiz başladı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Zekeriya Ünlü, ekibiyle birlikte misafirlere müzik ziyafeti yaşanması ve eğlencenin gece sonuna kadar sürmesine neden oldu.

Gecenin sonu ise ailemize katılan Özge & Furkan Akbal’ın teşekkürüyle sona erdi.

Değerli çiftimize ve ailesine bizleri tercih ettikleri için teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.