Binlerce düğünün organizatörlüğünü yapan Hülya Wedding bu sene 20. yılını dolduruyor.

Sadece İstanbul'da değil, Türkiye'nin ve Dünya'nın çeşitli yerlerindeki düğünlere ev sahipliği yapan Hülya Wedding'in Kurucusu Osman Aktaş düşüncelerini şöyle özetledi;

"20 sene önce Organizasyon sektörüne başladığımızda 4-5 firmaydık. Günümüzde bu rakam 4.000'in üzerine çıkmış durumda. Sektörün öncülerinden olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar binlerce çiftin hayalini gerçekleştirmek, hatta dünyadaki ilk robot düğününün organizasyonunu da gerçekleştirmiş olmak en büyük gurur kaynağımız.

Elbette yalnız düğün değil, bir çok açılış, olimpiyatlar, konserler, yılbaşı ve mezuniyet organizasyonları, iftar yemekleri ve güzellik yarışmaları da olmak üzere

Organizasyon ile ilgili 360 derece deneyimi olan bir firmayız."İlk Robot Düğünü!


 

2012 yılında Arçelik'in Çelik&Çeliknaz Düğünü organizasyonu da Hülya Wedding tarafından gerçekleştirilmişti.

Ayrıca, Mehmet Topal, Ebru Gündeş, Sibel Can, Serdar Ortaç, Seda Sayan, Linet, Bülent Sertaş, Cengiz Kurtoğlu, İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen, Kenan Doğulu, Murat Boz gibi bir çok ünlünün yer aldığı organizasyonunu üstlendi.

Yeni evlenecek çiftler için Osman Bey'in önerisi ise;

"Herkesin hem fikir olduğu gibi, Düğün öncesi dönem, çiftlerin en fazla tartıştığı, stresin yoğun olarak yaşandığı dönem olarak bilinir.

Hülya Wedding olarak biz, çiftlerimize bu dönemin stresle dolu değil, her saniyesinin unutulmayacağı ve  doyasına yaşanması gereken bir hikaye olması gerektiğini söylüyor ve bunu ailenin bir parçasıymış gibi hissederek organize ediyoruz.

Şu ana kadar geçirilen binlerce organizasyonun deneyimi sonucunda çiftlerimizi mutlu edip, bu anların unutulmayacak hale gelmesini en büyük görevimiz olarak görüyoruz.

Organizasyon'un sadece süslemeden ibaret olmadığı, yemek, müzik, sanatçı, DJ, video, fotoğraf, davetiye, ışık, vale, lazer show, LCV, dans gösterileri ve pasta gibi bir çok görevi de üstlenmiş olmak olduğunun bilincindeyiz.

Düğün telaşı içinde olan çifterimizi de misafir ederek, çözüm ortakları olmaya her zaman devam edeceğiz."

Yapmış oldukları bir çok organizasyonu görmek için http://www.hulya.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilir ya da +90 212 351 01 00 nolu telefon ile de randevu talep edebilirsiniz.